Snížek Jde Jíst, alias Kecy do Úvodu

15. ledna 2018 v 20:28 | Lebkokaktus
Sedím takhle u starého, chrčícího notebooku, klepu do zaprasené klávesnice těhle pár řádku, Snížule si u sebe (a když myslím u sebe, mluvím o necelých dvou metrech- na druhé straně miniaturního introvského pokoje) připravuje musli (jakože já idiot neumím napsat ani přehláskované "u"...) a nahlas čtu po slabikách vše, co píšu, aby si byla Snížule jistá, že nebudu publikovat žádný shit na naše společné stránky (jakože ty stránky někdo, krom tebe čte. Jo, mluvím o tobě ^^). A jak tak sedím a ťukám, říkám si, o čem ten blog, jehož první článek teď píšu, bude?
Bude jako každý jiný deníček, do kterého si autorky píší o svých crushích, co dneska jedli za snídani a jaké komentáře na jejich outfit slyšely? Bude denně zahlcován hloupými a nesmyslnými články? Blogy o ničem na entou?
Obě doufáme, že v budoucnu nebudem takové ale slibovat pro jistotu nic nebudeme, protože co si budem (jej "co si budem" je Snížulina hláška, snad mě nezabije) bůhví jaká budou naše budoucí já. ;D
Já doufám, že tenhle blog bude pro nás něco jako vzpomínky, které jsme chtěli sdílet s ostatními, u kterých se zasmějeme a připomeneme si, jaké jsme byly a čeho jsme dosáhly.
No, raději to tady utnu, nebo se rozepíšu a budu psát prózy o krabičce na "Omega 3 rýbí olej- froté" které jsem si teď všimla. X'D

(Asi nebude od věci dodat, že zeleným psímem budu psát já, Lebkokaktus a žůžová je Snížičina.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama