Kde se Vzal, tu se Vzal

17. ledna 2018 v 17:16 | Lebkokaktus

Určitě si říkáte: "Co to je sakra za název?" jakmile si přečtete hypertextový odkaz našeho blogu.
Ono to všechno začalo u Snížulinýho umělýho sněhu na okno ve spreji, který ještě před vánoci přinesna na intr. A jak to tak bývá, Snížulica si nemohla odolat nutkání jakýmkoliv spůsobem vyzdobit náš pokoj do vánočního. Naše trojokno tedy zkončilo posprejované stromečkem a sněhulákem. A musím dodat, že má mnohem vypracovanější tělo, než my dvě dohromady. No kdybyste ho viděli! Čím níž ty koule jsou, tím menší mají objem... O.O
Na druhý den, se naše spolubydlící přes koupelnu (Ono víte, náš internát to má tak, že každé dva pokoje vedle sebe jsou propojené jednou koupelnou se záchodem. Mimochodem, ten záchod má ventilačku ve zdi hned na hlavní chodbu, k čemuž se vztahuje spoustu dalších historek, ale o tom jindy.) rozhodla, že si ten sprej vypůjčí a tomu prostřednímu sklu našeho okna, tomu jedinému neposprejovanému sklu, taky propůjčí svůj výtvarný um.
Dopadlo to tak, že vychna, se smíchem v hlase, řvala, abychom to všechno smyly, protože to vypadá, cituji: "Nehorázně blbě." Načež si samozřejmě nemohla odpustit komentář na náš přenádhrený "pořádek" v pokoji a že si ho máme okamžitě uklidit, jinak by to ještě ten den vyletělo třeba rovnou z toho okna.
Smazána bylo jen umělecké dílo naší spolubydlící a stromeček se sněhulákem zůstali (bůhví na jak dlouho ještě) na svém místě.
 


Komentáře

1 Barbara | Web | 19. ledna 2018 v 16:29 | Reagovat

Sněhukák vypadá vážně vtipně, hotové umělecké dílo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama